Sprzedaż aut

Jesteśmy Importerem aut nowych i używanych z podatkiem VAT 23%, z gwarancją przebiegu i bez wypadkowości. Świadczymy również usługi: – w zakresie pośrednictwa w przygotowaniu dokumentacji do rejestracji pojazdu – odprawy celne, tłumaczenia, badania techniczne – rejestracji pojazdu w Wydziale Komunikacji w imieniu klienta – wynajem aut (możliwość wynajmu samochodu bezgotówkowo z OC sprawcy lub AC)

 

Posiadamy autoryzacje jako dostawca pojazdów do firm leasingowych.

Sprzedaż aut

Samochody na zamówienie

Zapytaj o samochód

Przedłużone gwarancje do samochodów

Nasze samochodowy spełniają wymogi do uzyskania przedłużonej gwarancji nawet do 12 miesięcy za dodatkową opłatą. Szczegóły dostępne w salonie.

 

Ubezpieczenie kosztów naprawy pojazdów samochodowych jest bardzo powszechne w krajach UE. Dealerzy samochodów nowych, większość firm zajmujących się zarządzaniem flotami i niemal 100% firm zajmujących się sprzedażą samochodów używanych współpracuje na bieżąco z Zakładami Ubezpieczeń przy oferowaniu ubezpieczeń Kosztów Naprawy Pojazdów Samochodowych (tzw. „przedłużone gwarancje”). Ubezpieczenia te stanowią na dzień dzisiejszy standardową formę wspierającą sprzedaż samochodów.

 

Według informacji uzyskanych od naszych Partnerów ubezpieczeniowych w krajach UE około 75% wszystkich samochodów używanych jest sprzedawane wraz z „przedłużonymi gwarancjami” oraz ponad 15% samochodów nowych, które trafiają do klientów flotowych, VIP-ów, czy po prostu klientów lojalnych wobec marki.

 

Przedmiot ubezpieczenia

Ubezpieczenie zapewnia ochronę właścicielowi pojazdu na wypadek wystąpienia awarii w jego samochodzie. W ramach ubezpieczenia pokrywane są koszty robocizny i materiałów niezbędnych do usunięcia niesprawności w pojeździe. Konstrukcja programów gwarancyjnych oparta na szeregu czynników zmiennych umożliwia wszechstronne kształtowanie warunków ubezpieczeń i wysokości składki w zależności od przyjętych założeń i zamierzonych celów.

Zakres ochrony

Oferujemy wiele zakresów ochrony w tym cztery najbardziej popularne tj. wariant brązowy, srebrny, złoty i platynowy. Zakres najszerszy porównywalny jest z gwarancją fabryczna producenta i dedykowany do samochodów nowych i kilkuletnich będących w dobrej kondycji technicznej. Jednakże nie zapominamy o samochodach starszych, jeżdżących, bo nawet właściciel 10 letniego samochodu może wykupić „gwarancję spokoju”.

W ramach ubezpieczenia kosztów napraw ochroną ubezpieczeniową objęte są min.:

  1. wariant brązowy – silnik, skrzynia biegów, przekładnia hydrokinetyczna, mechanizm różnicowy, obudowy, itd.
  2. wariant srebrny – silnik, skrzynia biegów, układ przenoszenia napędu, układ hamulcowy, układ kierowniczy, wał napędowy, obudowy, itd.
  3. wariant złoty – silnik, skrzynia biegów, układ przenoszenia napędu, wyposażenie elektryczne, układ hamulcowy, zawieszenie, układ kierowniczy, układ paliwowy, układ chłodzenia silnika, sprzęgło, wał napędowy, obudowy, itd.
  4. wariant platynowy – wszystkie mechaniczne i elektryczne elementy oraz zespoły pojazdu wchodzące w skład oryginalnego wyposażenia fabrycznego lub części zamienne zatwierdzone przez producenta z wyjątkiem elementów wyłączonychw Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

O NAS

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych.
W naszej ofercie stale znajduje się kilkadzizesią samochodów. Jesteśmy Importerem aut nowych i używanych z podatkiem VAT 23%, z gwarancją przebiegu i bez wypadkowości.

Napisz do nas

© | CAR-CENTER - Projekt Daniel Król | MESS13.com